WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Akcja „Wypełnij plecak”

Pracownicy wspólnie zebrali ponad 2400 różnych artykułów szkolnych, które zostały przekazane podopiecznym Fundacji Przyjaciółka na początek nowego roku szkolnego 2016/2017. Łącznie przygotowanych zostało 31 pełnych wyprawek, 4 dodatkowe wyprawki z podstawowymi rzeczami do szkoły oraz 1 wielki karton z materiałami kreatywnymi dla świetlicy. Każdy plecak to historia innego dziecka i wsparcie jego nauki w nowym roku szkolnym.

Szlachetna paczka

132 Szlachetne Paczki o łącznej szacunkowej wartości 19 500 zł – to prezent dla 9 rodzin, którym pracownicy pomogli materialnie i finansowo w ramach pracowniczej akcji charytatywnej JA+ SZLACHETNA PACZKA! Swoimi darami przekazali nadzieję, siłę i motywację do walki o lepsze jutro. Dzięki szczodrości osób uczestniczących w akcji, kilkadziesiąt osób mogło godnie spędzić Święta.

Qurier św. Mikołaja

Podczas akcji charytatywnej Qurier św. Mikołaja, pracownicy Grupy Polsat przygotowali 106 paczek świątecznych o łącznej wartości 12 600 zł. Były to prezenty dla dzieci z dwóch świetlic środowiskowych ze Staświn i Księżego Dworu. Akcja prowadzona we współpracy z Fundacją Przyjaciółka, włączyło się w nią włączyło się 361 pracowników Grupy. Dzięki ich pomocy zrealizowanych zostało 105 marzeń dzieci.

Zbieramy nakrętki

Aż 60 kg nakrętek przekazaliśmy w maju 2016 dla Schroniska dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonego przez Fundację Braci Mniejszych. Tak pokaźną ilość korków udało nam się zebrać głównie dzięki pomocy działów zlokalizowanych w siedzibie firmy przy ulicy Łubinowej 4 A.