KALENDARIUM

Styczeń

 • Dekoder EVOBOX PVR produkcji Cyfrowego Polsatu

  pt. 15 Styczeń 2016

  Dekoder EVOBOX PVR produkcji Cyfrowego Polsatu

  15 stycznia 2016 r. Cyfrowy Polsat wprowadził do oferty EVOBOX PVR, najnowocześniejszy i  najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów. Dekoder został wyprodukowany w należącej do Grupy Polsat fabryce w Mielcu.

 • Mecze XII Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016 w IPLI

  ndz. 17 Styczeń 2016

  Mecze XII Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016 w IPLI

  W drugiej połowie stycznia telewizja internetowa IPLA udostępniała przekaz na żywo meczów XII Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus mogli oglądać rozgrywki bez dodatkowych opłat.

 • Zakończenie procesu refinansowania zadłużenia Grupy

  pon. 25 Styczeń 2016

  Zakończenie procesu refinansowania zadłużenia Grupy

  Pod koniec stycznia zakończony został proces refinansowania dotychczasowego zadłużenia Grupy, skutkujący korzystniejszymi warunkami finansowymi oraz większą elastycznością w zakresie bieżącej działalności operacyjnej i inwestycyjnej Grupy. 

 • Plus z najszybszym Internetem według badania UKE

  sob. 30 Styczeń 2016

  Plus z najszybszym Internetem według badania UKE

  Według raportu będącego wynikiem zleconego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej badania jakości usług telefonii mobilnej w kategorii transmisji danych, najszybszym był Internet Plusa. Średnia prędkość pobierania danych w sieci Plus to 25,19 Mb/s, to aż dwa razy szybciej niż w Play i o 25% lepiej niż w T-Mobile i Orange.

Luty

 • Nowy, udoskonalony sprzęt do Domowego Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie i Plusie

  pon. 01 Luty 2016

  Nowy, udoskonalony sprzęt do Domowego Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie i Plusie

  Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowy, udoskonalony technicznie sprzęt do Domowego Internetu LTE: modem zewnętrzny ODU-200 i router Wi-Fi IDU-200, które pozwalają na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s. Zestaw z powodzeniem może pełnić rolę Internetu stacjonarnego w domu.

 • Telewizja Polsat prezentuje ramówkę WIOSNA 2016

  pt. 05 Luty 2016

  Telewizja Polsat prezentuje ramówkę WIOSNA 2016

  Wiosna 2016 to sprawdzone produkcje, na które czekali widzowie: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Przyjaciółki” czy „TOP CHEF”, ale także nowości, m.in.: serial „Powiedz TAK!”, show „Surprise, Surprise” oraz paradokument „Małolaty”.

 • Sieć Plus ogłosiła budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci LTE-Advanced (300 Mb/s)

  śr. 10 Luty 2016

  Sieć Plus ogłosiła budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci LTE-Advanced (300 Mb/s)

  Pozwoli to klientom Plusa oraz Cyfrowego Polsatu korzystać z Internetu z szybkością do 300 Mb/s. Prędkość ta jest możliwa dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach - 1800 MHz i 2600 MHz, w których Plus wykorzystuje po 20 MHz szerokości pasma. Pierwsze stacje pozwalające na korzystanie z technologii LTE-Advanced zostały zbudowane w Warszawie.

 • Grupa Polsat kupuje Grupę Midas

  czw. 25 Luty 2016

  Grupa Polsat kupuje Grupę Midas

  Grupa Cyfrowy Polsat za pośrednictwem spółki Polkomtel, kupiła spółkę Litenite kontrolującą 66% akcji w Grupie Midas. W ramach drugiego etapu transakcji zostało ogłoszone wezwanie, mające na celu skupienie 34% pozostałych akcji Grupy Midas. Transakcja była finansowana ze środków własnych Grupy Cyfrowy Polsat.

Marzec

 • Nowe kanały w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu

  pon. 14 Marzec 2016

  Nowe kanały w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu

  14 marca oferta TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu, dostępna w ramach DVB-T, została poszerzona o 4 nowe kanały tematyczne – Polsat Café, Polsat Play, Comedy Central Family i TVN Style. 

 • Cyfrowy Polsat GO – nowy wymiar rozrywki telewizyjnej

  wt. 15 Marzec 2016

  Cyfrowy Polsat GO – nowy wymiar rozrywki telewizyjnej

  15 marca Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Cyfrowy Polsat GO, poszerzającą pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych treści na żądanie i kanałów linearnych zgodnie z wybranym przez abonenta pakietem telewizyjnym oraz dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści VOD.

 • Water Planet i Novela TV w Cyfrowym Polsacie

  czw. 31 Marzec 2016

  Water Planet i Novela TV w Cyfrowym Polsacie

  31 marca br. oferta programowa Cyfrowego Polsatu powiększyła się o dwa nowe kanały tematyczne: Water Planet oraz Novela TV. Oba kanały są dostępne w jednym z najpopularniejszych pakietów – Familijnym Max HD.

 • KSW 34: New Order w Cyfrowym Polsacie i IPLI

  ndz. 05 Marzec 2017

  KSW 34: New Order w Cyfrowym Polsacie i IPLI

  W Cyfrowym Polsacie i IPLI widzowie oglądali galę KSW 34: New Order, która odbyła się 5 marca na warszawskim Torwarze. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki oglądali bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. 

Kwiecień

 • Cyfrowy Polsat wprowadził nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports

  ndz. 10 Kwiecień 2016

  Cyfrowy Polsat wprowadził nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports

  Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna oraz ELEVEN SPORTS NETWORK nawiązały współpracę, której efektem jest udostępnienie kanałów HD Eleven i Eleven Sports abonentom platformy. "LaLiga Santander tylko w ELEVEN SPORTS”.

Maj

 • Grupa Polsat ogłosiła start programu skierowanego do twórców filmowych

  czw. 05 Maj 2016

  Grupa Polsat ogłosiła start programu skierowanego do twórców filmowych

  Grupa Polsat zaprosiła twórców filmowych do zgłaszania ciekawych projektów, które w ramach nowego programu Cyfrowa Strefa Twórców będzie mogła objąć opieką produkcyjną, promocyjną i dystrybucyjną. Projekty można zgłaszać za pośrednictwem strony www.cyfrowastrefatworcow.pl. Grupa rozpoczęła także współpracę z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

 • UEFA EURO 2016 w Polsacie, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3

  pt. 13 Maj 2016

  UEFA EURO 2016 w Polsacie, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3

  Od 10 czerwca do 10 lipca w ofercie Cyfrowego Polsatu można było oglądać Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 – wszystkie 51 spotkań, na żywo i w jakości HD, emitowane były na dwóch kanałach w całości poświęconych EURO 2016 – Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Przekaz na żywo udostępniała także telewizja internetowa IPLA.

 • Sukces Polsat SuperHIT Festiwalu

  pt. 20 Maj 2016

  Sukces Polsat SuperHIT Festiwalu

  W maju 2016 roku łącznie ponad 9,2 mln widzów obejrzało trzy dni Polsat SuperHIT Festiwalu, który odbył się w Sopocie. Polsat SuperHIT festiwal to trzy festiwalowe dni, siedem wyjątkowych koncertów, ponad siedemdziesiąt gwiazd, osiemdziesiąt dwa przeboje, blisko 300 artystów na scenie, w tym dwóch nagrodzonych wyjątkowym Bursztynowym Słowikiem. 

Czerwiec

 • Bezpieczne lato z Plusem, ratownikami i Telewizją Polsat

  sob. 25 Czerwiec 2016

  Bezpieczne lato z Plusem, ratownikami i Telewizją Polsat

  25 czerwca rozpoczął się cykl letnich imprez, w których operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi zachęcali do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Partnerem imprez była firma LG.

Lipiec

 • Grupa Polsat wdraża nowe zintegrowane środowisko informatyczne

  pt. 01 Lipiec 2016

  Grupa Polsat wdraża nowe zintegrowane środowisko informatyczne

  Grupa Polsat, w ramach dalszej integracji operacyjnej Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w związku z realizowaną strategią rozwoju na rynku usług łączonych, ogłosiła rozpoczęcie procesu wdrożenia nowego zintegrowanego systemu sprzedaży, obsługi klienta oraz konwergentnego systemu rozliczeniowego dla produktów i usług.  Realizowany  jest we współpracy z firmą HUAWEI, która dostarcza systemy informatyczne i jako integrator odpowiada za wdrożenie.

 • Start rejestracji kart prepaid w Plusie

  pon. 11 Lipiec 2016

  Start rejestracji kart prepaid w Plusie

  11 lipca Plus rozpoczął komunikację na temat rejestracji kart prepaid, zachęcając do tego klientów wyjątkowymi ofertami. Na wszystkich użytkowników usług „na kartę" w Plusie czekały bonusy oraz wyjątkowe promocje, po zdecydowaniu się na ofertę abonamentową lub mix. Obowiązek rejestracji wynikał z ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczył wszystkich numerów na kartę dla usług głosowych i internetowych.

 • Nowa wersja aplikacji IPLA na urządzenia z systemem iOS

  pon. 11 Lipiec 2016

  Nowa wersja aplikacji IPLA na urządzenia z systemem iOS

  W AppStore pojawiła się nowa wersja aplikacji telewizji internetowej IPLA. Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą pobierać wybrane materiały VOD na smartfony i tablety i odtwarzać je bez wykorzystywania dostępu do Internetu. 

 • Usługa Prawnik w ofercie Plusa dla klientów biznesowych

  pt. 29 Lipiec 2016

  Usługa Prawnik w ofercie Plusa dla klientów biznesowych

  Od 29 lipca w ofercie JA+ Moja Firma znalazła się usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail. Usługa gwarantuje klientom biznesowym sieci Plus dostęp w szybkiej i wygodnej formie do rzetelnych konsultacji prawnych w bardzo atrakcyjnej cenie.

 • Plus Oficjalnym Partnerem Wizyty Ojca Świętego w Polsce 2016

  sob. 30 Lipiec 2016

  Plus Oficjalnym Partnerem Wizyty Ojca Świętego w Polsce 2016

  Plus wziął udział w przygotowaniach do wizyty Papieża Franciszka w Polsce. Jako Oficjalny Partner aktywnie wspomagał przygotowania do wizyty papieża Franciszka na Jasnej Górze w Częstochowie, a wraz z innymi operatorami również w Brzegach. Wspierał pielgrzymów w każdym miejscu, gdzie byli obecni, w tym w szczególności na Jasnej Górze i na lotnisku Pobiednik Wielki pod Krakowem.

 • Nowy kanał Polsat Sport Fight HD

  ndz. 31 Lipiec 2016

  Nowy kanał Polsat Sport Fight HD

  1 sierpnia wystartował nowy kanał sportowy grupy Polsat – Polsat Sport Fight  – w którym bez reklam i w jakości HD fani sportów walki mogą podziwiać najmocniejsze ciosy czy spektakularne nokauty. To kolejny kanał sportowy, obok Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i Polsat Sport News.

Sierpień

 • Kampania „Przenieś numer do Plusa”.

  śr. 10 Sierpień 2016

  Kampania „Przenieś numer do Plusa”.

  W początkach sierpnia 2016 roku ruszyła kampania reklamowa programu smartDOM skierowana do abonentów Cyfrowego Polsatu, zachęcająca do przeniesienia usług telefonii komórkowej do Plusa, dzięki czemu klienci, co miesiąc mogą płacić o połowę mniej za abonament i to przez cały okres umowy. 

 • „Ja +Ubezpieczenia” dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

  śr. 17 Sierpień 2016

  „Ja +Ubezpieczenia” dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

  17 sierpnia Grupa Cyfrowy Polsat we współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia wprowadziła nową propozycję dla swoich klientów – „JA+ Ubezpieczenia”. 

 • Wzmocnienie pozycji Tomasza Szeląga w Grupie Cyfrowy Polsat

  czw. 18 Sierpień 2016

  Wzmocnienie pozycji Tomasza Szeląga w Grupie Cyfrowy Polsat

  Tomasz Szeląg, CFO Grupy Polsat, odpowiadający za szeroko rozumiane finanse w całej grupie kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka wszedł do Rad Nadzorczych spółek Grupy. Funkcje Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu objęła Katarzyna Ostap-Tomann.

 • Ponad 70 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI

  sob. 20 Sierpień 2016

  Ponad 70 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI

  IPLA poszerzyła ofertę o 31 kanałów TV online. Oprócz tysięcy materiałów wideo na życzenie, popularnych filmów, seriali, bajek, najbogatszej w Polsce propozycji legalnych transmisji sportowych, newsów i publicystyki wideo, w IPLI można od tej pory oglądać aż 77 kanałów telewizyjnych online.

 • LTE Plus Advanced w ofertach Plusa i Cyfrowego Polsatu

  wt. 23 Sierpień 2016

  LTE Plus Advanced w ofertach Plusa i Cyfrowego Polsatu

  23 sierpnia Grupa Cyfrowy Polsat wprowadziła najnowszy standard mobilnego Internetu – Internet LTE Plus Advanced, dający możliwość pobierania danych z prędkością nawet do 300 Mb/s. 

 • Jesienna ramówka Telewizji Polsat

  wt. 30 Sierpień 2016

  Jesienna ramówka Telewizji Polsat

  Jesienią Telewizja Polsat zaproponowała widzom doskonałą rozrywkę na światowym poziomie. Pojawiły się sprawdzone formaty, wariacje programów w gwiazdorskim wydaniu, ale i nowości: debiut kabaretowego show („Kabaret na żywo”), dwa nowe seriale paradokumentalne („Gliniarze”, „Na ratunek 112”), kolejna seria autorskiego serialu Rinkego Rooyensa („Rinke za kratami”), a w czwartkowe wieczory kolejne odcinki serialu „Przyjaciółki”. Chwile wzruszenia zapewnił program „Nasz nowy dom”. Sportowych emocji dostarczyli piłkarze – ćwierćfinaliści francuskiego EURO. 

Wrzesień

 • Nowy etap w rozwoju Programu smartDOM

  czw. 01 Wrzesień 2016

  Nowy etap w rozwoju Programu smartDOM

  Do oferty kompleksowych usług smartDOM – telefonicznych, Internetowych, telewizyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych czy energii elektrycznej, zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń – sprzęt AGD, oferowany w ramach programu pilotażowego w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

 • Gala Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI

  pon. 05 Wrzesień 2016

  Gala Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI

  W Cyfrowym Polsacie i IPLI widzowie oglądali w systemie PPV galę Polsat Boxing Night z trójmiejskiej Areny, podczas której doszło do dwóch pojedynków o mistrzostwo świata. 

 • LTE Plusa najszybszym Internetem mobilnym w Polsce wg „Komputer Świat"!

  czw. 15 Wrzesień 2016

  LTE Plusa najszybszym Internetem mobilnym w Polsce wg „Komputer Świat

  Plus zwyciężył w wielkim teście Internetu mobilnego miesięcznika „Komputer Świat". Według raportu zamieszczonego miesięczniku: „Najszybszy Internet LTE wciąż oferuje Plus, który jest jednocześnie zdecydowanym zwycięzcą całego testu."

 • IPLA na urządzenia z systemem Android z możliwością odtwarzania materiałów off-line

  pt. 16 Wrzesień 2016

  IPLA na urządzenia z systemem Android z możliwością odtwarzania materiałów off-line

  W nowej wersji aplikacji IPLI na Android, użytkownicy mogą pobierać wybrane materiały VOD, w tym seriale Telewizji Polsat, na tablety i smartfony i odtwarzać je bez dostępu do Internetu. W lipcu taką samą możliwość otrzymali użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego iOS. Nowa funkcja wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce.

 • Grupa Polsat wybrała pierwsze projekty w ramach programu Cyfrowa Strefa Twórców

  wt. 20 Wrzesień 2016

  Grupa Polsat wybrała pierwsze projekty w ramach programu Cyfrowa Strefa Twórców

  Po zaledwie czterech miesiącach od startu Cyfrowej Strefy Twórców, programu skierowanego do twórców i producentów filmowych, Grupa Polsat wybrała cztery projekty, w które zainwestuje w kolejnych miesiącach. W efekcie współpracy inicjatorów programu z twórcami, w 2017 i 2018 roku widzowie obejrzą: biografię Anny Przybylskiej, historię inspirowaną życiem sportowca Jerzego Górskiego, zabawną animację opartą na kultowej serii komiksowej i komedię o perypetiach 30-letniej singielki.      

 • Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Grupy

  pt. 30 Wrzesień 2016

  Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Grupy

  W dniu 30 września 2016 roku pan Zygmunt Solorz złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Spółki ze skutkiem natychmiastowym.

  Na mocy uchwał podjętych w dniu 30 września 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało z dniem 1 października 2016 roku do Rady Nadzorczej pana Tomasza Szeląga oraz pana Marka Kapuścińskiego. W dniu 25 października 2016 roku Rada Nadzorcza powierzyła funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej panu Markowi Kapuścińskiemu.

Październik

 • 20-te urodziny Plusa

  sob. 01 Październik 2016

  20-te urodziny Plusa

  Z okazji 20-tych urodzin Plus przygotował dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych! W ramach podziękowań za wspólne 20 lat klienci, którzy są w sieci Plus od pierwszego dnia jej działalności

 • Ubezpieczenie samochodu z Plusem

  ndz. 30 Październik 2016

  Ubezpieczenie samochodu z Plusem

  Plus wprowadził kolejną innowacyjną usługę, dzięki której można ubezpieczyć swój samochód samemu bez konieczności spotkania z agentem. Specjalna aplikacja uBezpiecz pozwala na wybór najkorzystniejszej polisy komunikacyjnej spośród kilku specjalnie przygotowanych ofert oraz opłacenie jej i zapisanie na swoim smartfonie. Wszystko to można zrobić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze i to w tylko 5 minut!

Listopad

 • Nowa polityka dywidendowa

  wt. 08 Listopad 2016

  Nowa polityka dywidendowa

  W dniu 8 listopada 2016 roku Zarząd Spółki podjął uchwałę o ustaleniu polityki dywidendowej, zakładającej coroczne przedkładanie Walnemu Zgromadzeniu propozycji wypłaty dywidendy wraz z rekomendacją Zarządu.

 • Bezpieczny Dom i Bezpieczna Firma - nowe usługi Plusa

  czw. 10 Listopad 2016

  Bezpieczny Dom i Bezpieczna Firma - nowe usługi Plusa

  Plus wprowadził kolejne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo domu lub firmy. Nowe usługi pozwalają w każdej chwili i z każdego miejsca sprawdzić co się dzieje w domu podczas nieobecności domowników. Umożliwiają także monitorowanie powierzchni sklepu, salonu, czy biura. System powiadomień SMS o wykrytym ruchu pozwoli podjąć szybką reakcję. 

 • „Spadkobiercy” w IPLI i w serwisie Cyfrowy Polsat GO wcześniej niż w TV

  ndz. 20 Listopad 2016

  „Spadkobiercy” w IPLI i w serwisie Cyfrowy Polsat GO wcześniej niż w TV

  Aż 14 nowych odcinków serialu improwizowanego „Spadkobiercy” udostępnionych zostało przed premierą telewizyjną za darmo dla wszystkich użytkowników telewizji internetowej IPLA oraz dla abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO. Siódmy sezon „Spadkobierców” jest dostępny na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu. 

 • Przekształcenie Grupy Midas w Grupę Aero2

  śr. 30 Listopad 2016

  Przekształcenie Grupy Midas w Grupę Aero2

  30 listopada 2016 roku nastąpiło połączenie spółki Midas S.A. z jej spółką zależną Aero2 Sp. z o.o., gdzie spółką przejmującą było Aero2 Sp. z o.o.

Grudzień

 • Gala KSW Circus of Pain na żywo w Cyfrowym Polsacie i IPLI

  sob. 03 Grudzień 2016

  Gala KSW Circus of Pain na żywo w Cyfrowym Polsacie i IPLI

  Gala, która odbyła się 3 grudnia w krakowskiej Turon Arenie była dostępna w systemie pay-per-view dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz dla użytkowników IPLI. 

 • 80 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI i świąteczny prezent dla użytkowników

  wt. 06 Grudzień 2016

  80 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI i świąteczny prezent dla użytkowników

  Największa telewizja internetowa IPLA powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje. Do portfolio dołączyły: National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy IPLI mogą teraz wybierać spośród aż 80 kanałów telewizyjnych online. Dodatkowo, z okazji zbliżających się wtedy świąt, IPLA udostępniła swoim użytkownikom 16 kanałów telewizyjnych online aż do 6 stycznia 2017.

 • IPLA dostępna na nowej platformie – urządzeniach z systemem Android TV

  czw. 15 Grudzień 2016

  IPLA dostępna na nowej platformie – urządzeniach z systemem Android TV

  Użytkownicy telewizorów, konsol, przystawek Smart TV oraz dekoderów z systemem operacyjnym Android TV mogą korzystać, również za granicą, z najnowszej wersji aplikacji największej telewizji internetowej IPLA. To pierwsza polska aplikacja VOD na urządzenia z tym systemem zapewniająca tak szeroką ofertę polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów, oraz jedna z nielicznych aplikacji na świecie z wydarzeniami na żywo.

 • Cyfrowy Polsat włącza Metro i BBC Lifestyle w jakości HD

  ndz. 25 Grudzień 2016

  Cyfrowy Polsat włącza Metro i BBC Lifestyle w jakości HD

  Do oferty programowej Cyfrowego Polsatu dołączył nowy kanał tematyczny – Metro. Stacja dostępna jest dla wszystkich abonentów od pakietu Mini HD. Dodatkowo znajdujący się w pakiecie Familijnym Max HD, kanał BBC Lifestyle widzowie mogą teraz oglądać w jakości HD.