POZNAJ GRUPĘ CYFROWY POLSAT

Grupa Cyfrowy Polsat jest wiodącą Grupą multimedialną w Polsce.  

Jesteśmy liderem na rynku płatnej telewizji oraz jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju.Zajmujemy czołową pozycję na rynku prywatnych nadawców telewizyjnych pod względem oglądalności i udziału w rynku reklamy. Świadczymy usługi zintegrowane poprzez program smartDOM, który kierujemy do całej rodziny. Działamy również na międzyoperatorskim rynku telekomunikacyjnym, telewizyjnym i reklamowym oferując szereg usług hurtowych.

NASZA MISJA
colr-green
Kim jesteśmy?

Lider rynku rozrywki i telekomunikacji w Polsce.

Naszą misją jest tworzenie i dostarczanie najatrakcyjniejszych treści telewizyjnych, produktów telekomunikacyjnych oraz innych usług dla domu oraz klientów indywidualnych i biznesowych, przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych technologii, w celu świadczenia wysokiej jakości usług zintegrowanych, odpowiadających na zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz utrzymania najwyższego poziomu ich satysfakcji.

NASZA WIZJA
colr-orange
Kim chcemy być?

Nadrzędnym celem naszej strategii jest trwały wzrost wartości Cyfrowego Polsatu dla jej Akcjonariuszy. Cel ten zamierzamy osiągnąć poprzez realizację głównych elementów strategii operacyjnej. 

NASZA STRATEGIA
colr-blue
Głównymi elementami naszej strategii są:
  • Wzrost przychodów z usług świadczonych klientom indywidualnym i biznesowym
  • Maksymalizacja przychodów z treści programowych
  • Efektywne zarządzanie bazą kosztową
  • Efektywne zarządzanie finansami Grupy

Prowadzimy działalność w dwóch segmentach biznesowych – usług świadczonych klientom indywidualnym (dostarczając usługi telewizji cyfrowej, szerokopasmowego Internetu, telefonii komórkowej i rozrywki online) oraz segmencie nadawania i produkcji telewizyjnej (POLSAT i kanały tematyczne). Od maja 2008 roku Cyfrowy Polsat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasze główne marki:

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat - największy w Polsce dostawca płatnej telewizji i czołowa platforma satelitarna w Europie, oferujący dostęp do ponad 180 kanałów telewizyjnych, w tym niemal 80 HD oraz nowoczesnych usług - Cyfrowy Polsat GO, PPV, VOD oraz Multiroom. Świadczy także usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w bezprzewodowych technologiach LTE i HSPA+. Posiada własną fabrykę dekoderów.

Plus

Plus - jeden z wiodących operatorów telekomunikacyjnych pod względem skali kontraktowej bazy usług telefonii mobilnej i mobilnego dostępu do Internetu szerokopasmowego LTE i LTE Advanced.Plus jest w Polsce liderem technologii LTE, w zasięgu której jest 99% mieszkańców kraju, natomiast Internet LTE Plus Advanced obejmuje ponad 40% populacji.

Polsat

Telewizja Polsat - jedna z dwóch wiodących prywatnych grup telewizyjnych w Polsce pod względem przychodów i udziału w rynku reklamy. Główny kanał, POLSAT, jest jednym z czołowych kanałów pod względem oglądalności, a udział w rynku nadawanych 24 (z czego 14 w jakości HD) stacji tematycznych
z porfolio Grupy systematycznie rośnie.

IPLA

IPLA – lider rynku dystrybucji treści programowych wideo w Internecie w Polsce, zarówno pod względem rodzajów kompatybilnych urządzeń końcowych, obejmujących komputery, tablety, smartfony, telewizory z dostępem do Internetu, dekodery oraz konsole do gier, jak i pod względem ilości oferowanych treści. Średniomiesięcznie IPLĘ odwiedza ok. 4 mln użytkowników.